Modelja pozon e zhveshun, rrezikon jetën në helikopter (foto +18)

Kate Moss e nisi karrierën që në moshë 14-vjeçare dhe sot asht njana prej supermodeleve ma të njoftuna në botë.

Edhe pse asht 43-vjeçare, ajo ka kallxue me anë të setit të ri fotografik, se vetëm qielli asht kufi për të.

Ikona britanike e modës ka ba nji fotosesion në Capri të Italisë.

Ajo ka pozue e zhveshun në pjesën e sipërme, tue ekspozue gjijtë.

Për ma shumë, disa nga pozat, Moss i ka ba në helikopter tue fluturue në bregun piktoresk Amalfi, madje tue rrezikue edhe jetën.