Njihuni me kerrin e t’ardhmes

Në përvjetorin e 100’te, BMW ka prezentue konceptin e kerrit të së ardhmes.

Quhet “Vision Next 100” dhe kompania e prezentoi gjatë  “Geneva Motor Show”.

Video ma naltë ju kallxon se çka ka rezervue e ardhmja e veturave.