Po e then rrjetin: Infermierja ban foto me beben e posalindun, por nuk e pa këtë detaj (foto)

Rrjetet sociale shërbejnë pothuejse çdo herë për njoftime të reja, apo edhe për lindje të reja.

Prindë të ri duen me nda fotografinë e parë e të posalindunit për m’i tregue botës se familja po zgjanohet, shkruen Mirror.

Ka shumë prej nanave të reja, që mbas lindjes, kanë çrregullime, dhimbje dhe preferojnë të bajnë pushim në vend se të qesin fotografi në rrjetet sociale.

Fotografia e maposhtme duket sikur asht nji çast i bukur i nji fëmie me nji mjeke ose infermiere, por mandej sytë tuej shkojnë në mbrapavijë…Foto asht titullue: “Disa njerëz janë me ngut për me vnue fotografinë e foshnjes në Facebook, por harrojnë disa gjana para se ta postojnë”.

Foto asht titullue: “Disa njerëz janë me ngut me vnue foton e foshnjës në Facebook, por vetëm harrojnë disa gjana përpara se të postojnë.”

Shperndaje në: