Provokon Samanta: Publikon fotografi cullak prej kreveti tue folë n’telefon (foto +16)

Kangëtarja shqiptare ka surprizue me publikimin e saj ma të fundit.

Samanta Karavella asht shfaqë mjaft provokuese dhe sensuale.

“Hello”, shkruen Samanta krah fotos, derisa ka marrë pafund komplimenta nga fansat e saj.