Pse asht i veçant ky super-jaht!

Nji koncept i ri për ndërtimin e jahteve të jep përshtypjen e nji anije udhëtimesh, por nuk ofron asgja përveçse luksit për me u ndje njish me detin.

Nji “gropë” parashikohet me qenë në jahtin gjigant prej 100 metrash të gjatë, ajo do lejojë pronarin dhe vizitorët e tjerë që kqyrë përtej ujit të kristaltë dhe me shijue skenën mahnitëse kudo qoftë, në Mesdhe apo Karaibe.

superjahti3 superjahti4