Publikohen pamjet e BMW 7 SUV gjatë testimeve (foto)

Në vitin 2018 BMW ka me lshue në treg edhe nji bishë tjetër, bahet fjalë për BMW 7 SUV.

BMW 7 asht ma e madhe se sa kerret e tjera të BMW, ndërsa detajet në lidhje me dizajnin dhe performancat e kerrit nuk janë ba të dituna.

Detajet për çmimin nuk dihen ende, por simbas adhuruesve të automobilizmit, kerri super luksoz ka me pasë nji çmim të naltë.

20161122100722502646_1479811262-792401