Samsung Galaxy Note 8 – Dalin pamjet e para (foto)

Samsung ka planifikue me zbulue telefonin e radhës të linjës Galaxy Note me 23 Gusht, por nji imazh i freskët i telefonit u zbulue nga Evan Blass i VentureBeat dhe u postue në Twitter, transmeton Rrokum.TV

Galaxy Note 8, siç shihet në imazhin e fundit, duket si nji smartphone monstruoz, falë kryesisht teknologjisë Infinity Display të avancueme në Galaxy S8.

DGH1CMMVoAEnNug