Samsung vjen me versionin e ri të Galaxy S7 dhe S7 edge

samsung

Samsung së fundmi ka ba prezentimin zyrtar të versionit ma të ri të ngjyrës, rozë-ari, për pajisjet e saj të avancueme ma të reja – Galaxy S7 dhe S7 edge.

Versioni i ri i ngjyrës asht lansue sot në shtëpinë e Samsungut, Kore Jugore, ndërsa kompania me këtë rast ka thanë se ky version së shpejti do të jetë në dispozicion edhe në disa tregje të caktueme.

Nderkaq kuptojmë se këto modele janë në dispozicion në disa ngjyra si: të zezë Onyx, ari Platinum, të bardhë Pearl si dhe argjend-titan.

 

samsunggg