Selena Gomez ‘Mbretnesha e Instagramit”: Qe sa fiton nga fotot!

Në ditëlindjen e saj Selena Gomez shënoi 91.1 milion ndjekës në rrjetin social të Instagram’it tue e mbajtë titullin “Mbretnesha e Instagramit” dhe si nji e tillë meriton të shpërblehet për postimet që ban.

Me nji postim të vetëm, të sponsorizuem ajo fiton rreth 550.000 dollarë.

Simbas statistikave të D’Marie bukuroshja 24-vjeçare asht nji biznismene e vërtetë tue thye rekordet e shikueshmënisë dhe pëlqimeve.