Shihni qysh ka knue Lorik Cana e ka gjuejt pare në dasmen e Xhensilës dhe Besit (video)

Dasma e kangëtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit Bes Kallaku ka mbledh shumë personazhe të njohun VIP.

Ndër ta, i pranishëm ka qenë edhe ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana.

Ky i fundit duket se e ka shijue në maksimum atmosferën e dasmës, veçanërisht momentin kur asht shtrue sofra, dhe kanë fillue me knue kangët e vjetra, siç rëndom asht zakon.

Ai madje nuk ka hezitue që në nji moment me marrë edhe vet mikrofonin tue knue kangën “Hajredin Pasha”, të cilën e kishte nis Aurela Gaçe.

U vërejt mjaft mirë që Cana nuk ka talent për muzikë, megjithatë ai e hijeshonte atmosferën tue hedh edhe shuma të mëdha parash, gjatë kohës sa Aurela interpretonte.

Videoja e sjellë nga Newsbomb.al e kallxon ma së miri këtë moment.

 

Shperndaje në: