Shihni yjet që u duken xixë në ‘Emmy Awards 2017’ (foto)

Eventi i 69’të i Emmy Awards u mbajt në Los Angeles dhe në tapetin e kuq parakaluen yjet holliwoodianë ku disa shkëlqyen ma shumë se të tjerët.

Ato të cilat u përzgjodhën si të veshunat ma mirë ishin; Sofia Vergara e cila kryeson listën me nji fustan të bardhë të stiluem në formë sirene nga Mark Zunino.

E dyta në listë asht grueja e Justin Timberlake, Jessica Biel me nji fustan të rënë ngjyrë pastel të stiluem nga Ralph & Russo, Heidi Klum zgjodhi nji fustan të kuq nga Peter Dundas i cili i shfaq kambët e gjata dhe dekoltenë.

50-vjeçarja Nicole Kidman asht shfaq ma klasike se kurrë me nji fustan të gjatë, të frymë nga Calvin Klein.

 

Shperndaje në: