Tiranë: Sherr i papamë me shamje e shkelma në autobus, as polici s’mundet m’i nda (video)

Nji ngjarje aspak e kandshme ka ndodhë në nji prej autobusëve urbanë të linjës së “Unazës” në Tiranë, ku nji djalë i ri dhe nji çikë kanë akuzue nji udhëtar se i kishte vjedhë nji send me vlerë nga çanta e çikës.

Shperndaje në: