Turistet vijnë në Shqipni e deshen cullak në Theth (foto +18)

Thethi asht nji atraksion turistik që lakmohet edhe nga shumë turistë të huej në Shqipni.

Së fundmi, në mediat online po qarkullon nji foto mjaft e komentueme ku shfaqen katër vajza të cilat pozojnë me shpinë nga kamera, ‘topless’, tue shijue bukuritë e natyrës.

Vajzat thuhet se janë nga Gjermania, Australia, Shtetet e Bashkueme të Amerikës dhe Kanada dhe fotografia asht ba në Theth.

 

Image