Çka thotë Hoxha për seksin oral n’Islam!

Si shumë hoxhallarë të tjerë e si për shumë gjana, hoxhë Enis Rama flet në videon e maposhtme se a lejohet seksi oral n’Islam mes mashkullit dhe femnës.

 

Shperndaje në: