Doni me i heqë kilet e tepërta? Këtë mundeni me ba veç me nji gotë të kësaj përbamje!

Para çdo racioni pini këtë pije dhe trupi juej për nji kohë të shkurtë ka me u pastrue nga toksinat.

Pregaditeni pijen shtëpiake nga veç 4 përbamës dhe hiqni qafe toksinat dhe tepricën e kilogramëve.

Përbamësit e nevojshëm:

2 gota ujë të vokët

1-2 lugë të vogla uthull molle,

1/4 e lugës së vogël të specit djegës të bluem,

1-2 pika vaj limoni,

1/2 lugë mjaltë apo shurup panje (nuk asht i domosdoshëm).

Aht i ambël dhe shkrin shtresat dhjamore.

Pregaditja:

Të gjithë përbamësit përzieni mirë dhe pini para çdo racioni. Duhet me i pi tri gota në ditë, tri ditë, para ushqimit. Mirëpo, kini parasysh që nuk egziston pije magjike, e cila ka me ju lirue nga pesha e tepërt trupore. Asht shumë me randësi që me i ndryshue shprehitë tueja jetësore dhe të përpiqeni që me hangër ushqim sa ma të shnetshëm.

Pimja e ujit dhe ushtrimet munden me qenë veç bonus për organizmin tuej.