Humbni peshë tue pi këtë pije

Ju nuk keni pse me ble produkte speciale dhe të shtrejta për me pasë humbje peshe. Keni parasysh se për me pregaditur ate duhet me pasë produkte cilësore, si  mjaltë 100% natural.

Kanella mundet me qenë e varianteve të ndryshme, ju mundeni me i provue e mbasi ta kqyrni diferencën mundeni me përdorë gjithmonë ate që ju përshtatet ma mirë.

Përbamësit: 2 lugë kanellë,1 lugë mjaltë, 1 litër ujë.

Pregatdtja: Vendosni kanellën dhe mjaltin në tenxhere me ujë dhe vendosni me zie. Mandej filtrone këtë pije në nji tas dhe ndane në dy gjysa të barabarta.

Si përdoret për efekt ma të mirë

Koha ma e mirë për me pi asht 30 minuta para mëngjesit me bark bosh dhe 30 minuta para se me shkue për me flejtë në darkë.

Keni parasysh, me barkun bosh. Kjo pije ka me pastrur organizmin tuej dhe ka me ju shkrie yndyrën.

Shperndaje në: