Ilaçi i kancerit!

Ky ilaç i mrekullueshëm shtëpiak asht zbulue nga shkencëtari rus Hirsto Mermerski. Simbas tij, ilaçi asht efektiv për tanë organizmin dhe nëse e përdorni siç duhet, mundeni me sherue edhe kancerin.

Përveç shërimit të kancerit, ky ilaç ka shumë përfitime tjera shëndetësore, si: përmirëson sistemin e imunitetit, forcon kujtesën, përmirëson funksionin e trunit, pastron mëlçinë dhe veshkat, pastron enët e gjakut, forcon dhe përmirëson shneten e zemrës, parandalon sulmet në zemër etj.

Përbamësit: 400 gramë arra, 400 gramë grunë të gjelbër, 15 limonë të freskët, 12 karafila të freskët të hudrave, nji kilogram mjaltë.

Arrat, karafilat e hudrave dhe grunin e gjelbër i përzini dhe mandej i shtoni pesë limonë (të pa qëruem).
10 limonët tjerë duhet me u shtrydhë për me formue lang limoni, i cili mandej duhet me u shtue te përbamësit tjerë dhe të përzihet.

Mbasi që i keni përzi, për pak minuta, mundeni me i shtue mjaltin dhe me i perzi  prapë me nji lugë të drunit.

Produktin e fituaem e vendosni në nji gotë xhami dhe e vendosni në frigorifer. Këtë ilaç mundeni me përdo mbas tri ditëve.

Simbas profesorit Mermerski, këtë produkt duhet me konsumue gjysë ore para çdo shujte. Përdorni nji apo dy lugë gjelle të këtij ilaçi para çdo shujte dhe nji apo dy lugë tjera para se me flejtë

Por, nëse keni kancer, asht e rekomandueshme me përdorë këtë produkt çdo dy orë nga dy lugë gjelle.