Ilaçi mijavjeçar natyral që ul tensionin e naltë të gjakut dhe nivelin e kolesterolit të keq

ilaçi

Tensioni i naltë i gjakut ashtu si dhe niveli i naltë i kolesterolit në gjak janë dy gjendje shëndetësore që mund të rezultojnë mjaft të rrezikshme për jetën, nëse nuk i trajtoni dhe nuk tregoni kujdes të duhun lidhun me to.

Qe nji menyre e mire dhe e moçme per me trajtue tensionin e naltë dhe për me ul nivelin e kolesterolit të keq në gjak:

Përbamësit: 1 lugë çaji mjaltë, 1 lugë gjelle uthull molle, 1 thelb hudër e shtypun, 1 lugë gjelle lang limoni, 1 copë e vogël xhenxhefil i grimë.
Qitini krejt keto ne bllender edhe bluni.

Lejini në frigorifer për 5 ditë.

Mbas këtyne ditëve, konsumoni nji lugë çaji të ketij ilaçi në mëngjes para se me hanger, dhe nji lugë çaji në mbramje para se me flejte.

Jo ma shume se qikaq.

Ky ilaç natyral e forcon dhe aktivizon trupin, ulë tensionin e naltë, ulë nivelin e kolesterolit të keq në gjak dhe rritë sistemin imunitar./ Burimi: Cousine and Health/

Shperndaje në: