Keni probleme? Kjo asht ‘viagra’ që mundet me u prodhue në kushtet e shtëpisë

‘Viagra’ mundet me u ba edhe në kushtet e shtëpise.

Nëse doni me pregaditë ‘viagra’ tanësisht natyrale në shtëpi,  ju duhen 2 përbamës kryesorë, të cilet ndodhen në krejt dyqanet ushqimore. Këta përbamës janë afrodiziakë shumë të fuqishëm.

Bostan

Limon

Nuk duhet me përdore sheqer, kryp, erna ose ndonji shije tjetër, të cilat munden me zvogëlue fuqinë e dy përbamësve kryesorë.

Prene bostanin në copa të vogla dhe vendosni copat në nji shtrydhëse frutash e perimesh, në mënyrë që të merrni rreth nji litër lang bostani.

Hedhni langun në nji tenxhere. Lene atë me vlue për disa minuta, mandej shtrydhni lang limoni në tenxhere. Përzieni mirë, derisa pjesa ma e madhe e langut ka avullue.

Mbas ziemjes vendoseni langun e përfituem në nji shishe xhami dhe ruejeni në nji vend të freskët dhe të thatë (frigorifer).

Këtë pije duhet ta merrni me bark të zbrazun, herët në mëngjes dhe para darke. Sasia e rekomandueme asht 2 lugë çaji. Kjo ‘viagra’ e pregaditun në shtëpi asht e sigurt dhe e fuqishme për krejt moshat dhe gjinitë.