Kështu e shnoshni dhimbjen e dhambëve në 1 sekondë. Vërtetë në 1 sekondë …

Dhimbja e dhambëve asht shumë e tmerrshme dhe nji ndër arsyet e vizitave te dentisti. Zakonisht ndodhin natën si pasojë e ndryshimeve në qarkullimin e gjakut. Por, në rastet ma të mëdha klinkat dentare janë të mbylluna. Kështu, ka me ju dashtë me durue dhimbjen ose me zgjidh nji metodë shtëpiake me lehtësue dhimbjen.

Nuk keni pse të shqetësoheni, sepse na kemi me ju ndihmue me këtë problem. Kjo ka me ju pshtue nga dhimbja në vetëm 1 sekondë. Përbamësit janë krejtësisht natyrale dhe kanë veti të mëdha kuruese. Ky ilaç funksionon shumë shpejt dhe pregaditet ma lehtë nga ç’mundeni me mendue.

Përbamësit:
½ lugë çaji karafil pluhun
½ lugë çaji vaj kokosi

Udhëzime:
Mjafton të miksoni përbamësit dhe të bani me to nji lloj paste. Aplikoni te dhambi që ju dhemb dhe në mishna. Bajeni këtë për 3 ditë, në mënyrë që të hiqni qafe edhe infeksionin, në rast se keni mujt me u prekë.

Shperndaje në: