Kjo pije fantastike eliminon dhimbjet e kresë menjiherë! Ju nevojiten veç dy përbamës mos me pi ma kurrë ilaçe!

Këtu po ju paraqesim nji recetë shumë të thjeshtë që ka me ju ba me i harrue dhimbet e kresë, mbrenda disa minutave.

Simptomat e migrenës përfshijnë dhimbje kreje të forta, vjellje dhe ndjeshmëni të madhe ndaj dritës.

Simptomat:
Kapsllëk
Depresion
Hiperaktivitet
Nervozizëm
Ngurtësi të qafës
Zbehtësi

Pregaditja:

Kjo metodë asht përdorë në mjekësinë popullore për shekuj me radhë. Ajo që ju nevojitet asht lang limoni, krypë dhe gjysë gote ujë. Në nji gjysë gote ujë, shtoni langun e dy limonave dhe dy lugë kafe me krypë. Pijeni menjiherë. Në fillim mundet me ju dukë e fortë, por mbasi të shihni rezultatet kini me mbetë të kënaqun.