Konsumoni këtë pije me barkun bosh – rezultati ka me ju befasue!

Të humbunit e kilogramëve mund të jetë e veshtirë për shumë prej jush.

Ajo çfarë nuk duhet harrue kur asht që shëndeti gjithmonë duhet të vihet në rend të parë.

Jeni ma produktiv kur jeni të shëndetshëm, prandaj ndani kohë për me balancue ushqimin, si dhe të kujdeseni për atë që konsumoni.

Kjo pije natyrale do t’ju ndihmoj që të detoksifikoni trupin tuej dhe gjithashtu ju ndihmon që të keni shëndet të mirë.

Asht shumë e lehtë të përgaditet dhe nuk ju merr kohë edhe atëherë kur keni axhendë shumë të ngarkuem.

*Përbamësit:

– 1 limon

– 60 gram majdanoz

– Ujë

*Përgaditja:

– Shtrydheni limonin në shtrydhëse frutash

– Grimcojeni majdanozin në pjesë të vogla dhe përzieni me langun e limonit.

– Shtojani ujin dhe përzieni mirë.

– Pija konsumohet çdo mëngjes me stomak të zbrazët.