Ky asht langu që shkatërron qelizat e kancerit, provone edhe ju!

Mjekësia alternative në shumë raste del të jetë shumë efektive për shërimin e shumë sëmundjeve.
Ky lang i panxharit asht i ngarkuem me landë ushqyese të mëdha tue perfshi antioksidantë dhe minerale si magnez, kalcium, hekur, kalium, natrium, zink dhe fosfor.
Si dhe vitamina të grupeve C, B6, B2, B1 dhe acid folik.

Përveç se asht i pasun me landë ushqyese, veti kryesore e këtij langu asht aftësia për me shkatërrue qelizat kanceroze shumë shpejt.

Në fakt, ma shumë se 50,000 persona që vuejnë nga kanceri dhe sëmundje të tjera të pashërueshme, kanë përjetue përfitimet e pabesueshme të këtij langu.

Nëse ju keni me konsumue në baza të rregullta, ju do të përmisoni jo vetëm shëndetin tuej, por edhe ka me mohue zhvillimin e qelizave malinje.

 

Perbamësit dhe përgaditja: 

 

Panxhar (rreth 55 përqind)
Karrota (rreth 20 përqind)
Rrajë Selino (rreth 20 përqind)
Rrepka (rreth 2 për qind)
Patate (rreth 3 për qind)

Thjesht, përzieni të gjithë perbamësit dhe bani langun.

Konsumoni langun dy herë në ditë.

Sigurisht, ju bani mirë të konsultoheni me mjekun tuej dhe të konsumoni në mënyrë të moderueme për të vërejt ndryshimet dhe për me ndigjue trupin tuej.