Lexoni këtë sa ma shpejt që të jetë e mundun! Po mshefet kudo, sepse asht ma efikas se çdo ilaç tjetër!

Bllokimi i arterieve nga toksinat asht nji problem shqetësues shumë i madh. Kimikatet dhe yndyrnat po ashtu janë shumë të damshëm që ndikojnë në bllokimin e tyne. Ka nji pije fantastike 100 për qind natyrale, e cila pastron arteriet nga të gjitha elementët e masipërme.

Po ashtu, ju mbron nga ftofja, problemet me qarkullimin e gjakut, pastron mëlçinë dhe ul ndikimin e radikaleve të lira.

Përbamësit që ju nevojiten:
8 thelpij hudër
8 limonë
1 copë xhenxhefil (4-5cm)
4 litër ujë

Metoda e pregaditjes:
Lani fillimisht xhenxhefilin dhe qëroni. Grini imët. Njisoj bani edhe me hudrat. Qeroni limonët dhe preni në copa. Vendosini të gjithë përbamësit (përveç ujit) në blender dhe përzieni së bashku. Qitni ujin në nji enë dhe vendoseni në temperaturë mesatare me vlue.

Mandej hiqeni nga zjarri dhe shtoni edhe përziemjen në të. Kulloni dhe qiteni në nji enë të pastër. Konsumoni këtë pije çdo ditë 2 orë para ushqimeve./Shije.al