Mahnitëse: Foshnja e lindun para kohe buzëqesh, mbasi pshtoi në lindje

Nji fotografi e kandshme e nji foshnje të lindun para kohe ka ba xhiron e internetit.

E publikueme nga nana amerikane Lauren Vinje, fotografia asht shpërnda në rrjetet sociale ma shumë se 100,000 herë dhe ka marrë ma shumë se 250,000 Like nga momenti i publikimit.

Çika jonë e parë 5 ditëshe (1.7kg), ajo asht e lumtun që asht gjallë!”, shkruhej në mbishkrimin e fotos.

255778

Shperndaje në: