Mjalt me hudra: Qe çka fitoni!

mjalti

Kombinimi i hudrave me mjaltin mundet me u quejt ilaç natyral mjaft efektiv në trajtimin e shume problemeve me shendetin.

Merrni 7 thelpij hudër dhe 100 ml mjalt te papërpunuem. Qitini ne nji tegell prej qelqi edhe lejini ne frigorifer 23 dite.

Mbas kesaj kohe e hani nga nji luge çaji kete mjalt ne mengjes.

Qe çka fitoni:

Përshpejton metabolizmin
Rrit sistemin imunitar
Trajton virozat e  ftofjes dhe gripit
Lehtëson simptomat e osteoartritit
Trajton problemet që shkakton diabeti
Trajton infeksionet fungale
Trajton problemin e prostatës së zgjanueme
Lehtëson tretjen e ushqimit.

Shperndaje në: