Pini nji lugë nga kjo çdo ditë dhe kanceri ka me u zhdukë

Shumë njerëz humbin jetën për shkak të kësaj smundje. Edhe pse ka kimioterapi, disa njerëz nuk munden me ju rezistue rrezatimeve.

Na ju ofrojmë nji kurë natyrale, huazue nga studimet e fundit, që kan me pshtu jetën tuej.

Qe çka ju duhet:

1 kg mjaltë
15 limona
400 gram kokrra “Sproutesh” (kokrra specifike, të ngjashme me grunin, por vijnë së bashku me rrajtë e tyne)
12 thelpi hudra
400 gram arra

Pregaditeni këtë ilaç në nji mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë:

Vendosini të gjithë përbamësit në nji kavanoz dhe përzini mirë. Merrni 1 lugë gjelle nga kjo përziemje çdo mëngjes në barkun zbrazët.

Nëse vueni tashma nga kjo smundje, merrni nji lugë nga kjo përziemje sa herë që ju vjen në mendje./Shije.al

Shperndaje në: