Qe çka o mire me hanger në darkë

avokado mocarella

Asht shume me randesi me dijte me kombinue ushqimin.

Kombinimi i duhun i ushqimeve lehteson tretjen dhe ju ban me u ndie mire.

Qe cilat janë kombinimet perfekte për nji darkë të shijshme që nuk ju trashe:

1. Vo + spanaq + pasula

2. Pasula të zi + brokolli + oriz i kaft

3. Waffle + gjalp te kikirikave + boronica

4. Peshk + karota + bizele

5. Domate + borzilok + mocarella

6. Lakën e bardhe + avokado + file pule

Asht poashtu me shume randesi që darka me u hanger para orës 20.00, per me i dhane kohe organizmit me kry tretjen./shije.al/