Receta natyrale që lufton hemoroidet. Kështu e pregaditni

Shkaqet për origjinën e hemoroideve janë të shumta, por pa marrë parasysh se qysh e kanë origjinën, kushdo që ka nji problem me to, kërkon nji zgjidhje.

Na tash ju ofrojmë disa këshilla natyrore që munden me qenë shumë efektive

Nji recetë kundër hemoroideve të jashtme

Marrim nji patate dhe e presim në copa të vogla rrumbullake. Nalt i shtojmë pak vaj ullini. Marim nji garzë sterile dhe mbrenda i fusim patatet. Ngadalë i vendosim te anusi dhe i lajmë me ndejt aty tanë natën.

Kjo asht nji recetë që vjen nga mjekësia popullore. Simbas shumë përvojave, ajo ka ndihmue shumë njerëz, kështu që mundet me ju ndihmue edhe juve. Provojeni! Asht e lehtë dhe e thjeshtë. Ju nuk keni asgja për me humbë!/Shije.al

Shperndaje në: