Video mahnitëse: Ledhatimi i nanës, ndjesia ma e bukur n’botë

Kjo video ka mahnitë tanë ndjekësit e rrjeteve sociale. Në të shihet qartë se qysh nana ledhaton foshnjen e saj, i cili doket se e shijon në makismum këtë prekje.

Lidhun me videon ka pasë pafund reagime, tue e përshëndetë tejmase këtë gjest, i cili mbetet gjatë në mendjen e çdokujt.

A ka prekje ma të bukur se kjo? Ledhatimi i nanës zgjat përgjithmonë edhe nëse ajo “ikën”. Qëllimi i kësaj video asht që të respektojnë nanat për gjithçka që na dhurojnë dhe që na ruejnë në zemrat e tyne si thesarin ma të shtrejtë.

Shperndaje në: