E enjte, 14 Dhjetor 2017

Sport

Përgjaket derbi i Beogradit, qe çka ndodhi në stadium (foto/video, kujdes pamjet)

Asht përgjakë derbi mes dy rivalëve të Beogradit, Partizanit dhe Cervena Zvezdës. Përplasja ma e fortë mes tifozëve ndodhi në tribunën që i përket...
neymar

Real Madrid-Neymar, ky asht lajmi i fundit (foto)

Real Madridi ka nisë bisedimet për transferimin e sulmuesit të PSG, Neymar. Simbas “OK”, Reali ka me transferue brazilianin në verën e vitit 2018 dhe...

Falcao e jep gollin e vitit, kqyreni prej ku ka realizue (video)

Radamel Falcao ka shenue nji nga gollat ma të bukur të vitit në Francë. Sulmuesi i AS Monaco, realizoi nga rreth 40 metra, në ndeshjen...

A e manipuloi Xabi Alonso në këtë rast shortin e Champions League!? (foto/video)

Në Nyon të Zvicrës u qit këtë të Hanë shorti i shumëpritun i Champions League për fazën e 1/8'ave. Nji ndër përballjet ma interesante...
europa league

Shorti i Europa League: Këto janë të gjitha ndeshjet (foto)

Ne Nyon te Zvicres asht qit shorti edhe per Europa League. Keto jane ndeshjet per fazen e eliminimit direkt:  

LIVE: Shorti i Europa League

Ketu mundeni me pa shortin e Europa League për fazën e eliminimeve. Kliko në linkun poshtë: https://www.youtube.com/watch?v=jpQfIhTRJPA
Champions League

Shorti i Champions League: Këto janë super ndeshjet (foto)

Ne Nyon te Zvicres asht qit shorti per fazen e eliminimit te Champions League. Pa dyshim ndeshjet ma te forta kane me qene ato ndermjet...

LIVE: Shorti i Champions League

Ketu mundeni me pa shortin e Champions League për fazën e eliminimeve. Kliko në linkun poshtë: https://www.youtube.com/watch?v=IFONy0KhKbY

Arrestohen 3 futbollistë në Shqipni

Tre lojtarë të ekipit të futbollit të Këlcyrës kanë ra në pranga mbasi akuzohen se kanë rreh referin e ndeshjes. “Njoftimi i Policisë së Shqipnisë: Godasin...

Kqyreni qysh e rrehin referin në Shqipni, mbasi dha penallti (video)

Sërish dhunë në futbollin e Shqipnisë. Pamjet që vijnë nga ndeshja e Kategorisë së Dytë, Këlcyra-Përmeti janë shokante. Ndeshja asht ndërpre në minutën e 82, mbasi...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (13. 12. 2017)