Mancini: Ndaj Romës luajmë për fitore

ROBERTO-MANCINI

Në Olimpico të Romës, këtë të Shtune, Interi luen nji pjesë të mirë të sezonit. Zikaltërit kanë si objektiv kryesor me përfundue kampionatin në vendin e 3’të, por në rast të nji rezultati negativ ndaj verdhekuqëve të Spalettit, ekipi i Roberto Mancinit ka me pase pak shansa me u rendite në këtë pozicion, sepse aktualisht diferenca mes Romës dhe Interit në klasfikim asht 5 pika.

Mancini konfirmoi se Brozovic dhe Kondogbia janë mirë dhe janë të gatshëm me luejt.

Shperndaje në: