A asht ky shej se Conte po shkarkohet nga Chelsea?

Dy kompani të njohuna të basteve në Britani kanë pezullue bastet që Antonio Conte të shkarkohet nga detyra e trajnerit të Chelseas.

Shanset që trajneri italian të shkarkohet janë shkurtue fillimisht nga kompania Pedi Power dhe mandej edhe Betway, raporton indeksonline.

47-vjeçari u emnue si trajner në verën e këtij viti, ku aktualisht qëndron në pozitën e shtatë ne tabelën e Premierligës, mbas nji fillimi jo të mirë.