A asht ky vendimi i Ibrahimovic? I pabesueshëm!

ibra

Asht raportue se Jose Mourinho’s te ekipi i Manchester United shumë shpejtë pritet me iu bashkue sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic.

Aftonbladet dhe Express, kanë raportue se, Ibrahimovic ka me iu bashkue Mourinho’s te Manchester United, mirëpo në formën e ndihmësit dhe jo të jetë lojtar i ekipit. Në anën tjetër, Ibrahimovic tashma e ka zhvillue ndeshjen e fundit me ekipin e Paris Saint-Germain, ndërsa arritja e tij në Manchester asht shumë e mundun.

Calciomercato, në anën tjetër ka raportue se Ibrahimovic në Manchester United ka me qenë edhe si lojtar edhe si ndihmës i Jose Mourinho. /Rrokum.TV

Shperndaje në: