A duhet me i besue këtij lajmi që vjen nga Spanja!

Nga Spanja konfirmohet se Benzema ka me u largue nga Real Madridi dhe sezonin e ardhshëm ka me veshë fanellën e Juventusit, raporton ‘calciomercatoweb’.

Spanjollët të ‘Fichajes.net’ kanë konfirmue lajmin tue shkrue se marrëveshja asht krye me sukses, ndërsa tashma pritet veç zyrtarizimi.

Shperndaje në: