A e dini se sot luhet nji super ndeshje

Arsenal dhe Chelsea takohen ne kuader te Superkupes se Anglise, e njoftun si FA Community Shield.

Takimi luhet ne oren 15:00, shkruen Rrokum.TV

Kjo super ndeshje vjen nji jave para se me nise sezoni i ri i Premier League n’Angli./Rrokum.TV