A e keni pa qysh doket Ronaldo me linjën e re e të mbrendshmeve!

Ai mund të jetë futbollisti ma i mirënjohun në botë, por Cristiano Ronaldo i ka ba edhe adominalet e tij dhe muskujt perfektë po aq të famshëm gjatë viteve të fundit.

Dhe tash ylli i Real Madridit e ka shpalos perseri fizikun e tij muskuloz me rastin e fushatës së gjashtë të linjës së tij të mbathunave CR7.

 

2-ronii

 

3-ronii

 

4-roni