A e mbani mend lojtarin Valderrama? Fellaini bahet si ai!

Marouane Fellaini shendrrohet në Valderrama’n e Belgjikës. Mbrojtësi i Manchester United, kur kanë mbetë vetëm pak ditë nga fillimi i Euro 2016, ndryshoi pamje tue u kthye në biond.

Futbollisti nuk vonoi shume dhe bani menjiherë prezentimin e pamjes se tij të re nëpërmjet rrjetit social “Instagram”, tue postue foton e tij me flokët e bardha.

“Felli Biond”, shkruen Fellaini në profilin e tij tue e ba të paevitueshëm krahasimin me futbollistin e njohun kolumbian Carlos Valderrama.

Shperndaje në: