AC Milan don me ja marrë këta futbollistë Barcelona’s!

AC Milan dhe Barcelona janë në bisedime në lidhje me transferimin e katër futbollistëve nga Camp Nou në San Siro.
Milan asht tue u angazhue në kërkim të përforcimeve të reja.

Dhe, “Rossonerët” janë në bisedime me Barcelonën në lidhje me transferimin e katër futbollistëve nga Camp Nou në San Siro, raporton “Calciomercato.com”.

Arda Turan, Thomas Vermaelen, Tello dhe Adriano janë emnat që i pëlqejnë Milanit, e që janë nxjerr në shitje nga kampioni i La Ligës.

Klubet kanë raporte të mira andaj e kanë ma të lehtë arritjen e marrëveshjes.

Shperndaje në: