Adem Ljajic asht me fat. Kqyreni çka ka n’dorë

Modelja Sofija Milosevic rikthehet në qendër të vëmendjes të mediave për foton e publikueme me sulmuesin e Interit, Adem Llajic.

Ky i fundit po shfaqet i lumtun përkrah saj dhe këtë e kallxojn edhe fotot e publikueme nga vetë ajo në rrjetet sociale.

serbja-700x454

Shperndaje në: