Albert Bunjaki: Këta janë tre futbollistët e ri që kanë me ju bashkue Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka m’i pasë dy ndeshje gjatë muejit Shtator, për eliminatorët e Kupës së Botës “Rusia 2018”.

Trajneri i Kosovës deklaroi se ka me pasë lojtarë të ri në ekip për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Finlandës.

“Ardin Dallku, Erton Fejzullahu dhe Bajram Jashanica, kanë me na u bashkue për këto dy ndeshje”, ka thanë Bunjaki për IndeksOnline.