Alvaro Morata, a asht për me u besue ky lajm?

Alvaro Morata ka me u kthye në Juventus gjatë afatit kalimtar të Kallnorit.

Ky asht lajmi “bombastik” që e ka dhanë sot gazeta italiane, “Tuttosport”.

Në ballinën e të përditshmes italiane, thuhet se spanjolli ka me u rikthy në Torino për shkak se te Real Madridi e ka të pamundun të gjejë hapsinën dhe minutazhën që ai dëshiron.

c_29_fotogallery_1015789__imagegallery__imagegalleryitem_47_image