Ancelotti ka nji lajm të keq për tifozët e Bayern Munchen

Trajneri i Bajernit Munchen, Carlo Ancelotti ka thanë se nuk ka ndërmend me transferue lojtarë gjatë kësaj merkatoje, tue u dhanë nji lajm të keq tifozëve të kampionëve të Gjermanisë.

“Unë mendoj se na i kemi të mbulueme të gjitha pozicionet dhe nuk kemi nevojë me ble ndonji lojtar”, ka thanë Ancelotti në nji konferencë për media.

“Unë jam shumë i lumtun me ekipin. Na nuk kemi nevojë për me ble nji lojtar tjetër, sepse unë mendoj se na jemi nji ekip i mirë”, ka theksue ai.

Shperndaje në: