Anulohet loja Manchester United-Manchester City

Asht anulue ndeshja mes Manchester Untiedit e Manchester Cityt.

“Për shkak të motit aspak të mirë, Organizatorët e turneut dhe ekipet pjesëmarrëse kanë vendosë me anulue ndeshjen e sotme në ‘International Champions Cup”, shkruhet në njoftimin e ekipeve.