Arsenal-Basel, a kanë me luejt vllaznit Xhaka? Qe formacionet zyrtare

Arsenali dhe Baseli kanë publikue formacionet zyrtare për ndeshjen e dytë të Ligës së Kampionëve.

Dy vllaznit Xhaka, Graniti që luen te Arsenali dhe Taulanti që luen për Baselin, janë në ekipet e tyne qe nga minuta e parë.

20160928194215100 20160928194230255

Shperndaje në: