Arsenal mban të pakënaqunin dhe shet yllin e ekipit

Ekipi i Arsenal ka në plan me bisedue për te ardhmen e lojtarit të pakënaqun Theo Walcott, por ka ba me dije se nuk e ka ndërmend me i pranue oefertat që vijnë në drejtim të tij.

Ky vit ishte për me u harrue për Walcott, sepse pësoi lendime, çka ka ba që, me i ra forma qysh prej Kallnorit, tue u inkuadrue në lojë prej fillimit, vetëm nji herë.

27 vjeçari asht shpreh i pakënaqun me gjendjen e tij te Arsenali dhe ka shpreh dëshirën me u largue, por Arsenal ka me ba përpjekje me ndalue largimin e tij, shkruen Mirror, transmeton Rrokum.TV.

Ndërsa, Arsenal ka me sakrifikue yllin e ekipit Alexis Sanchez, që asht tue u kërkue nga shumë ekipe. /Rrokum.TV

Shperndaje në: