Arsenal përshëndet tifozët kosovarë

Video e takimit të Granit Xhakës me tifozët kosovarë të Arsenalit asht shpërnda zyrtarisht në rrjetet sociale nga ekipi londinez.

“Faleminderit tifozë dhe përkrahës të Arsenalit nga Kosova#GunnerXhaka”, shkruhet në postimin e Arsenalit në Instagram.

Të Shtunën, ylli i ri i “Topçijve” u takue me tifozët kosovarë të Arsenalit, me të cilët realizoi këtë video.

Kliko për videon e Arsenal