Austri-Hungari, formacionet zyrtare

Në orën 18:00 luhet ndeshja Austri-Hungari, ku Austria asht ma e favorizueme për me fitue këtë ndeshje.

Megjithatë, Hungari luen nji futboll mbrojtës dhe mundet me i shkaktue probleme Alaba’s me shokë, transmeton Rrokum.TV

Formacionet:

Austria: Almer, Klein, Dragovic, Hinteregger, Fuchs Baumgartlinger, Alaba; Harnik, Junuzovic, Arnautovic, Janko

Hungaria: Király, Fiola, Guzmics, Lang, Kádár, Gera, Nagy Németh, Kleinheisler, Dzsudzsák, Szalai

Shperndaje në: