Autobusi i ‘Ballistave’ sulmohet në Serbi

Asht sulmue autobusi i ”Ballistave” në territorin serb, derisa kthehej nga qyteti i Gentit ku Shkëndija e Tetovës luejti me ekipin belg Gent, në kuadër të xhiros së katërt të kualifikimeve për Europa League.

Lajmin për sulmin e sjell portali Tetova1.mk nga burime mbrenda tifo grupit kuq e zi.

Autobusi i Shkëndijës asht gjuejt me gjësende të forta si gurë, hekur dhe mermer.

 

2-ballistet

Shperndaje në: