Autogolli ma i shpejtë dhe ma i çuditshëm ndonjiherë! (video)

Vetem 15 sekonda ju deshten ekipit nga Estonia, Levadia, me kalue n’epersi ndaj ekipit Paidea.

Ne fakt, mysafiret shenuen autogoll qesharak sa ka nise loja.